Sport

Dănuț Coman dupa meciul Astra – F.C.S.B. 0 -1

9 mai 2017 at 21:51

Președintele clubului Astra Giurgiu, Dănuț Coman ” A doua repriza i-am calcat pur si simplu in picioare,n-am mai vazut Steaua sa traga asa de timp cum au tras in a doua repriza de foarte multi ani…”

Read more ›
Conferinţă de presa dupa meciul Astra Giurgiu – F.C.S.B. 0-1

9 mai 2017 at 1:52

Marius Şumudică: „Plâng că am pierdut. Râd că am văzut trăgând de timp echipa cu cei mai mulți bani, cu cei mai buni conducători. Stătea unul pe jos lângă mine și m-am speriat, am zis că are spume la gură. Să-l vedeți pe Takayuki, are ochiul umflat, iar Tudor se […]

Read more ›
Interviuri dupa meciul Astra Giurgiu F.C.S.B. 0-1

9 mai 2017 at 1:36

FCSB câştigă cu 1-0 la Giurgiu prin golul lui Gnohere. Astra Giurgiu, a dominat autoritar un meci în care oaspeţii au tras de timp şi s-au apărat disperat.

Read more ›
CONFERINTA DE PRESA ASTRA GIURGIU , INAINTEA PARTIDEI CU F.C.S.B.

7 mai 2017 at 20:29

MARIUS SUMUDICA, in conferinta de presa: ”Eu nu cred că se fac jocuri de culise. Te duci la puşcărie, băi, frate. Pai să mă caute pe mine Gigi Becali să îmi zică ”băi. ia traista asta!” Şi la jucători ce să le spun? Păi, ce să îi zic lui Săpunaru, […]

Read more ›
CONFERINTA DE PRESA  DUPA MECIUL DIN CUPA Astra Giurgiu – Poli Timisoara 4-1

CONFERINTA DE PRESA DUPA MECIUL DIN CUPA Astra Giurgiu – Poli Timisoara 4-1

26 aprilie 2017 at 0:22

Astra Giurgiu a gazduit-o pe ACS Poli Timisoara, in cadrul partidei tur din semifinalele Cupei Romaniei. Campioana a castigat partida cu 4-1 si este in mare parte calificata in finala competitiei.